00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Аква Дејон плус

 • Опис на компанијата:Аква Дејон Плус е компанија со производна дејност во областа на прехрана и хемија. Произлегува од Аква Дејон, компанија која постои од 1996 година и е препознатлива на територијата на цела држава по квалитетот на своите производи и услуги.
 • Име на контакт лице:Виолета Стојчева
 • Адреса:ул.27 бр.1А нас.Илинден
 • Поштенски број:1041
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:070/277-131; 070/277-141
 • Телефон #:02/ 2552299
 • Факс #:02/ 2552299
 • Година на регистрација:2012
 • Број на вработени:5
 • Годишна продажба:10000000
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот87.50%
Број на производи17
Член од22 Мар, 2012
Последна промена08:45:41 , 02 Мар, 2021
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка