00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

АКУМУЛАТОР МАРКА УНИБАТ 9 АЧ

АКУМУЛАТОР МАРКА УНИБАТ 9 АЧ

Цената е со вклучен ДДВ
2.100 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР МАРКА УНИБАТ ИТАЛИЈА CBTX9
 • Категорија:Акумулатори
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:ВСК Груп
 • Земја на потекло:Италија
 • Гаранција:1 месец
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  ВСК Груп

  • Опис на компанијата:ВСК ГРУП започна со работа во 2005 година. Денес ВСК ГРУП е застапник за италијанскиот бренд ФААМ, акумулатори за мотори УНИБАТ. Традицијата на продажба на квалитетни производи е главна определба на целокупниот менаџмент на компанијата. ВСК ГРУП е како дел од својата програма е застапник и за акумулатори за мотори УНИБАТ од италијанскиот производител и дистрибутер САМАУТО. ВСК ГРУП располага со широко распространета мрежа на дистрибутери и сервиси кои нудат компетентена, брза и квалитетена услуга. Денес ВСК ГРУП е лидер во продажба на акумулатори во Македонија. Од нашата анализа и долгогодишното искуство просечниот животен век на ФААМ акумулаторите е 5,1 година. Нашата визија е јасна: Ние ќе бидеме главни актери во областа на развојот на пазарот и продажбата на акумулатори во Република Македонија. Свесни сме дека во услови, кои ги диктира глобалната економија можеме да учествуваме само ако тие услови ги вградиме во сопствената визија и работење. Карактеристики на стартер батериите ФААМ се: Квалитет, Сигурност, Долготрајност.
  • Име на контакт лице:Мишо Тошевски
  • Адреса:Ул. Вангел Тодоровски бр.5 локал 5
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070365203
  • Телефон #:02/2400878
  • Година на регистрација:2005
  • Број на вработени:4
  • Локација на мапа:Прикажи  022400878

  корисничка поддршка