00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Универзаен Надворешен филтер за фода

10%заштеда

Универзаен Надворешен филтер за фода

Цената е со вклучен ДДВ
1.500 ден. 1.350 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Samsung ADQ73693901 Универзаен Надворешен филтер за фода – фриждер side by side.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Видео-дата
 • профил на компанијата

  Видео-дата

  • Опис на компанијата:Видео дата е компанија за апарати за домаќинство - поправки и сервиси, апарати за домаќинство - резервни делови, климатизација - услуги и сервис
  • Име на контакт лице:Видео-дата
  • Адреса:Февруарски Поход 34
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:02 2050320
  • Телефон #:02 2050319  022050319

  корисничка поддршка