00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Поправка и сервис на клима уреди


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Редовен сервис на вашиот клима уред или поправка на настанат дефект
  За да ги искористите до максимум перформансите и капацитетот на вашиот клима уред, неопходен е редовен сервис барем еднаш во текот на годината. Сервисот се состои од хемиско чистење на филтрите на клима уредот, по потреба дополнување со фреон и комплетна проверка на уредот.

  Нашиот тим ќе го посети вашиот дом или канцеларии и професионално ќе се погрижи вашиот клима уред да работи како нов.

  Редовен сервис и проверка
  Хемиско чистење
  Дополнување со фреон
  Поправки
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Видео-дата
 • профил на компанијата

  Видео-дата

  • Опис на компанијата:Видео дата е компанија за апарати за домаќинство - поправки и сервиси, апарати за домаќинство - резервни делови, климатизација - услуги и сервис
  • Име на контакт лице:Видео-дата
  • Адреса:Февруарски Поход 34
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:02 2050320
  • Телефон #:02 2050319  022050319

  корисничка поддршка