00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Клима уред инвертер Nordstar CS-51V3A-1B155AE2B


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Клима уред инвертер Nordstar CS-51V3A-1B155AE2B

  Режим: ладење / греење
  Класа: А+ / А+

  Остатнатите карактеристики се прикажани во слика во галерија на производот.
 • Продавач:Металтерм
 • профил на компанијата

  Металтерм

  • Опис на компанијата:Фирмата МЕТАЛТЕРМ ДОО е основана во 1999 год. Основна дејност на нашата фирма е увоз и трговија на материјали за водовод, греење, арматура за водовод и греење, индустриски инсталации, опрема за купатила, минерална волна, како и голем асортиман на материјали од нерѓосувачки челик. Друштвото има две стоваришта. Главното стовариште е лоцирано во Скопје на ул. Шар Планина ББ, во населба Даме Груев. Второто стовариште е лоцирано во Охрид на ул. 7-ми Ноември бр. 183 во комплексот Лихнида. Исто така располагаме и со сопствени возила: 2 возила Фиат 223 Добло Царго, Форд Цоуриер, и камион.
  • Име на контакт лице:Металтерм
  • Адреса:Фјодор Достоевски 72
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:00 389 (0) 2 2036322
  • Година на регистрација:1999
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:22.000 ден.

  Клима уред инвертер Nordstar CS-32V ...

  Цена со ДДВ:20.000 ден.

  Клима уред инвертер Nordstar CS-25V ...

  Цена со ДДВ:37.500 ден.

  Клима уред инвертер LG Standart PLU ...

  Цена со ДДВ:34.900 ден.

  TOSHIBA MIRAI RAS-10BKV КЛИМА УРЕД ...

  Цена со ДДВ:57.900 ден.

  TOSHIBA SUZUMI PLUS RAS-B16N3 КЛИМА ...

  Цена со ДДВ:36.400 ден.

  Клима уред инвертер Daikin FTXB-C 3 ...
  022036322

  корисничка поддршка