00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Термостат за инфрацрвени грејни тела SD-T4001


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Модел: SD-T4001
  - Излезен напон: 230V
  - Поддржана моќност: 3600W/16A
  - Температурен опсег: 5°C ~35°C
  - Mоќност: +/- 0.5°C
  - Степен на заштита од влага: IP20
  - Не е програмибилен
 • Категорија:Грејни тела
 • Продавач:Аресе солушнс
 • профил на компанијата

  Аресе солушнс

  • Опис на компанијата:АРЕСЕ Солушне е компанија специјализирана за дизајн, имплементација и одржување на соларни, ветерни и хидро енергетски решенија, како и ЛЕД базирана расвета (внатрешна и надворешна). Нудиме решенија за индивидуални куќи, станови, викендици, паркови, градини, производствени погони, фарми, продавници, системи за наводнување, осветлување на јавни површини.
  • Име на контакт лице:Робин Бојчевски
  • Адреса:Иван Козаров 27
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38975234119
  • Телефон #:+38975234119
  • Година на регистрација:2009
  • Локација на мапа:Прикажи  075234119

  корисничка поддршка