00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Intercool Фрижидер за вино MultiZone

10%заштеда

Intercool Фрижидер за вино MultiZone

Цената е со вклучен ДДВ
31.200 ден. 28.080 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Бруто капацитет: 145 Литри , 45 шишиња
  Димензии (Ш x Д x В): 595 × 573 × 890 mm
  Температуера на ладење 5C- 18C
  Дво зонско ладење
  Електронски ЛЕД дисплеј
  Внатрешно осветлување
  Дрвени полици 5
  Компресор Р600А
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Видео-дата
 • профил на компанијата

  Видео-дата

  • Опис на компанијата:Видео дата е компанија за апарати за домаќинство - поправки и сервиси, апарати за домаќинство - резервни делови, климатизација - услуги и сервис
  • Име на контакт лице:Видео-дата
  • Адреса:Февруарски Поход 34
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:02 2050320
  • Телефон #:02 2050319  022050319

  корисничка поддршка