00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

СЕТ БИТОВИ 44 КОМ 3/8 " & 1/2"

СЕТ БИТОВИ 44 КОМ 3/8 " & 1/2"

Цената е со вклучен ДДВ
2.390 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:СЕТ БИТОВИ 44 КОМ 3/8 " & 1/2"

  БИТ ДОЛГ И КРАТОК : T20, T25, T27,
  T30, T40, T45, T50, T55, T60
  БИТ ДОЛГ ИКРАТОК:М 4,5,6,7,8,10,12mm
  БИТ: M5,M6,M8,M10,M12
  Адаптери: 3/8"x10mm
  1/2"x10mm

  Арт.TATCL220
 • Достапност:Има залиха
 • профил на компанијата

  Сил инженеринг

  • Опис на компанијата:Хидраулика , адитиви за моторни масла , автомобилска галантерија и додатна опрема , лепила - производство и трговија , корозија - заштита и контрола , изолациски материјали , заварување - алати, машини и опрема , термоизолација , алати - рачен , моторни масла - трговија
  • Име на контакт лице:Марјан
  • Адреса:ул.516 бр. 4/17, Керамидница
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 226383
  • Телефон #:(02) 2470 038
  • Факс #:(02)2463654
  • Локација на мапа:Прикажи  022470038

  корисничка поддршка