00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Сил инженеринг

  • Опис на компанијата:Хидраулика , адитиви за моторни масла , автомобилска галантерија и додатна опрема , лепила - производство и трговија , корозија - заштита и контрола , изолациски материјали , заварување - алати, машини и опрема , термоизолација , алати - рачен , моторни масла - трговија
  • Име на контакт лице:Марјан
  • Адреса:ул.516 бр. 4/17, Керамидница
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 226383
  • Телефон #:(02) 2470 038
  • Факс #:(02)2463654
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи42
Член од06 Јул, 2011
Последна промена13:57:10 , 13 Апр, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка