00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Гарнитура штрафцигери 6 парчиња


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Гарнитура штрафцигери 6 парчиња
  Арт.бр.600618
 • Достапност:Има залиха
 • профил на компанијата

  Сил инженеринг

  • Опис на компанијата:Хидраулика , адитиви за моторни масла , автомобилска галантерија и додатна опрема , лепила - производство и трговија , корозија - заштита и контрола , изолациски материјали , заварување - алати, машини и опрема , термоизолација , алати - рачен , моторни масла - трговија
  • Име на контакт лице:Марјан
  • Адреса:ул.516 бр. 4/17, Керамидница
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 226383
  • Телефон #:(02) 2470 038
  • Факс #:(02)2463654
  • Локација на мапа:Прикажи  022470038

  корисничка поддршка