00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ласерски должиномер Leica DISTO™ D3а


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Најфункционалниот ласерски должиномер во светот! Опремен со Pointfinder, 2.4“ екран во боја со висока резолуција, 360° tilt sensor и bluetooth® технологија, Leica DISTO™ D8 е водечки во светот и нуди комплетно нови можности за мерење.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Гео Вилд Мак
 • Земја на потекло:Швајцарија
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Гео Вилд Мак

  • Опис на компанијата:Добродојдовте во светот на Гео ВИЛД МАК, авторизиран дистрибутер во Р.Македонија на Leica Geosystems AG од Швајцарија, производител на геодетски мерни инструменти. Високо обучениoт персонал, сертификат за квалитет и комплетна услуга се гаранциите за нашиот успех. Ние како компанија Ви нудиме: продажба, целосна техничка поддршка и обука за сите производи од Leica Geosystems AG (GPS, Тотални станици, Нивелири, Ласерски должиномери и др.), како и сервисирање во и вон гарантниот рок. Услуги кои ќе Ви овозможат Вашиот персонал да биде обучен и запознаен со најновите достигнувања во геодетската мерна техника. Ние сме кориснички ориентирана компанија која може да Ви помогне да ја изберете оптималната геодетска опрема за Вашите потреби и да ве обучимe да ја искористите со нејзините максимални перформанси. За сите прашања слободно обратете се на горе споменатите контакти. Со надеж за искрена и професионална соработка во иднина, GeoWILD MAК
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:Борка Талески 51
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:0038970344135
  • Телефон #:00389(0)2 3232374
  • Факс #:00389(0)2 3232375
  • Година на регистрација:2005
  • Број на вработени:4
  • Локација на мапа:Прикажи  023232374

  корисничка поддршка