00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Белење на заби

Белење на заби

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Вашата насмевка е првото нешто што го приметуваат луѓето кај Вас. Било да запознавате некого за прв пат, разговарате со колега, пријател, член од семејството, блескавата насмевка претставува основа за Вашата самодоверба. Дами - Вие трошите многу време, енергија и пари на фризери, маникир, салони за разубавување, итн...запоставувајќи го најважното за вашиот изглед и убавина: Вашата блескава насмевка. Господа - Ништо не импресионира повеќе од убава блескава насмевка на маж! Време е да ги тргнете Вашите сомнежи на страна и да се фокусирате на Вашиот најсилен адут - ВАШАТА НАСМЕВКА!
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Никол дент
 • профил на компанијата

  Никол дент

  • Опис на компанијата:Стоматолошката ординација Никол - Дент е приватна ординација со 14 годишно работно постоење. Стоматолошкиот тим ги прати сите најсовремени новитети во областа на стоматологијата и е обучен да овозможи навремена, стручна и квалитетна услуга на сите свои пациенти. Грижата за Вашето орално здравје и за Вашата насмевка можете слободно да ни ја доверите. Ординацијата е со долгогодишно искуство и ги следи сите тековни трендови од областа на естетската стоматологија применувајќи најсовремени материјали и техники со кои ќе се извлече максимум и повторно ќе заблеска Вашата насмевка. Реконтурирање и естетско моделирање на Вашата насмевка со најсовремени материјали за реставрација со кои во една до две посети добивате сосема нов изглед . Ви овозможуваме да ги корегирате постоечките и надоместите изгубените заби со една од многуте протетски техники и материјали. ХОЛИВУДСКА НАСМЕВКА за која не е потребно стружење на забите и се изработуваат во 2 посети е техника која до скоро беше привилегија само на холивудските глумци и џет-сетерите. Ординацијата поседува лиценца за работа за оваа престижна и софистицирана техника. Сите видови на безметална керамика и метал - керамика Ви се достапни на избор. Сите типови на визил протези и акрилатни протези исто така. Во ординацијата се извршуваат и повеќето хируршки интервенции на меки ткива и заби. Болести од областа на меките ткива, темелно и навремено се дијагностицираат, а потоа добар дел од тие состојби и се третираат со помош на најсовремена мекоткивна ласер техника, електрофореза и јонофореза. За пациенти алергични на анестезии и за мали деца кои се плашат од игли, овозможуваме пломбирање со таканаречена ТЕНС метода, безболно без игла. Постојат уште цела палета дијагностички методи, постапки и пристапи со кои повекето Ваши грижи со оралното здравје би биле елиминирани.
  • Име на контакт лице:Наташа
  • Адреса:Мајка Тереза 5/4 (Водњанска)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075/415691
  • Телефон #:023179870
  • Локација на мапа:Прикажи  023179870

  корисничка поддршка