00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Слушен апарат

Слушен апарат

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:BELTONE FIRST Првиот слушен апарат што се поврзува ДИРЕКТНО преку wi-fi со: iPhone, iPod и iPad. Тоа значи дека вие дирктно преку iPhone, iPod или iPad уред го контролирате вашиот слушен апарат. BELTONE FIRST може да го употребат сите без оглег на тоа какво оштетување на слухот имаат. Пробајте BELTONE FIRST најовата технологија во мало паковање.
 • Категорија:Слушни апарати
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Микротони
 • Земја на потекло:Данска
 • Гаранција:18 месеци
 • профил на компанијата

  Микротони

  • Опис на компанијата:МИКРОТОНИ е основана 2000 год. Од 2000 год па се до 2004 нашата фирма беше дистрибутер на Philips слушните апарати за Македонија. Од 2004 откако Beltone (САД-Чикаго) ја купи Philips, ние сме ексклузивни представници на BELTONE за Македонија. Beltone (групација G N со седиште во Данска) е една од најголемите и најиновативни производители на Слушни Апарати во светот. Моментално имаме 2 Слушни Центри и тоа Белтоне 1 во Тетово и Белтоне 2 во Куманово. Наскоро планираме да се прошириме и во други градови за да бидеме поблиску до вас.
  • Име на контакт лице:Наил
  • Адреса:Dervish Carra 1- Kula
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:070 321 853
  • Телефон #:044 529 848
  • Година на регистрација:2000
  • Број на вработени:3
  • Локација на мапа:Прикажи  044529848

  корисничка поддршка