00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Микротони

 • Опис на компанијата:МИКРОТОНИ е основана 2000 год. Од 2000 год па се до 2004 нашата фирма беше дистрибутер на Philips слушните апарати за Македонија. Од 2004 откако Beltone (САД-Чикаго) ја купи Philips, ние сме ексклузивни представници на BELTONE за Македонија. Beltone (групација G N со седиште во Данска) е една од најголемите и најиновативни производители на Слушни Апарати во светот. Моментално имаме 2 Слушни Центри и тоа Белтоне 1 во Тетово и Белтоне 2 во Куманово. Наскоро планираме да се прошириме и во други градови за да бидеме поблиску до вас.
 • Име на контакт лице:Наил
 • Адреса:Dervish Carra 1- Kula
 • Поштенски број:1200
 • Град:Тетово , Македонија
 • Мобилен #:070 321 853
 • Телефон #:044 529 848
 • Година на регистрација:2000
 • Број на вработени:3
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Број на производи3
Член од26 Мар, 2012
Последна промена11:17:15 , 16 Јан, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка