00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Алое Вера Гел Тексас Органикс


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Алое вера гел е добиен од органски произведени кактуси без користење на агрохемиски средства при што се запазени највисоките критериуми за органско производство. Цедењето на сокот се врши веднаш по бербата што гарантира максимална искористливост на сите активни хранливи состојки во својот природен врамнотежен сооднос: алоеполисахариди, витамини, минерали и аминокиселини.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Натура-Плус
 • Земја на потекло:САД
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Натура-Плус

  • Опис на компанијата:Натура-Плус е увозник и ексклузивен дистрибутер на врвни светски компании, кои произведуваат производи класифицирани како природни додатоци во исхраната, со врвен квалитет и органско потекло. Природните производи направени по најстроги критериуми на органско производство и на традиционален начин, во соработка со врвна наука, технологија и знаење, нас ни се познати и достапни. Затоа, нашето мото е Користете ја моќта на природата во спој со врвната наука, а тоа е најдобриот пат во намерата да го сочувате Вашето здравје. На тој пат Ваши сопатници и пријатели сме ние - стручниот тим на Натура-Плус.
  • Име на контакт лице:Александар Николов
  • Адреса:бул. Кочо Рацин 20/1 (мезанин)
  • Поштенски број:1000
  • Мобилен #:070 27 27 30
  • Телефон #:02 3 110 951
  • Факс #:02 3 110 954
  • Локација на мапа:Прикажи  023110951

  корисничка поддршка