00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Натура-Плус

  • Опис на компанијата:Натура-Плус е увозник и ексклузивен дистрибутер на врвни светски компании, кои произведуваат производи класифицирани како природни додатоци во исхраната, со врвен квалитет и органско потекло. Природните производи направени по најстроги критериуми на органско производство и на традиционален начин, во соработка со врвна наука, технологија и знаење, нас ни се познати и достапни. Затоа, нашето мото е Користете ја моќта на природата во спој со врвната наука, а тоа е најдобриот пат во намерата да го сочувате Вашето здравје. На тој пат Ваши сопатници и пријатели сме ние - стручниот тим на Натура-Плус.
  • Име на контакт лице:Александар Николов
  • Адреса:бул. Кочо Рацин 20/1 (мезанин)
  • Поштенски број:1000
  • Мобилен #:070 27 27 30
  • Телефон #:02 3 110 951
  • Факс #:02 3 110 954
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Број на производи4
Член од31 Мар, 2012
Последна промена09:56:54 , 29 Јан, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка