00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Третман со биоптрон (поларизирана светлина)


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Биоптрон (поларизирана светлина) - Наоѓа широка примена во областа на лекување на болести со уво, нос и грло. Главните ефекти на Биоптрон Светлинската терапија се намалување на болката и потпомагање на репарацијата и регенерација на ткивата. Во практиката се користи како помошна метода во комбинација со медикаменти при болести, особено на надворешното уво, при акутни и хронични синусити, при воспалителни промени во носот кај малите деца - течење или затнатост на носот, при херпеси на уста ( херпесзостер), како и при ангини на грлото.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Д-р Мери
 • профил на компанијата

  Д-р Мери

  • Опис на компанијата:Д-р Мери - специјалист за уво, нос и грло
  • Име на контакт лице:Мери
  • Адреса:бул.8-ми Септември 2/2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070/910332
  • Телефон #:022032379
  • Локација на мапа:Прикажи  022032379

  корисничка поддршка