00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ЕХО и третман на синуси


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ЕХО на синуси е неинвазивна метода (безболна метода) без зрачење со која се детектираат евентуалните воспаленија на синусите. Методата може да се користи од најмала возраст и често да се повторува за да се следи процесот на оздравување.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Д-р Мери
 • профил на компанијата

  Д-р Мери

  • Опис на компанијата:Д-р Мери - специјалист за уво, нос и грло
  • Име на контакт лице:Мери
  • Адреса:бул.8-ми Септември 2/2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070/910332
  • Телефон #:022032379
  • Локација на мапа:Прикажи  022032379

  корисничка поддршка