00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

СЛУШНИ АПАРАТИ

СЛУШНИ АПАРАТИ

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:СЛУШНИ АПАРАТИ
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Микротони
 • Земја на потекло:Данска
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  Микротони

  • Опис на компанијата:МИКРОТОНИ е основана 2000 год. Од 2000 год па се до 2004 нашата фирма беше дистрибутер на Philips слушните апарати за Македонија. Од 2004 откако Beltone (САД-Чикаго) ја купи Philips, ние сме ексклузивни представници на BELTONE за Македонија. Beltone (групација G N со седиште во Данска) е една од најголемите и најиновативни производители на Слушни Апарати во светот. Моментално имаме 2 Слушни Центри и тоа Белтоне 1 во Тетово и Белтоне 2 во Куманово. Наскоро планираме да се прошириме и во други градови за да бидеме поблиску до вас.
  • Име на контакт лице:Наил
  • Адреса:Dervish Carra 1- Kula
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:070 321 853
  • Телефон #:044 529 848
  • Година на регистрација:2000
  • Број на вработени:3
  • Локација на мапа:Прикажи  044529848

  корисничка поддршка