00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Но Дол Капсули

Но Дол Капсули

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:
  Додаток во исхраната за намалување на болката во зглобовите и мускулите
  Додаток во исхраната базиран на глукозамин, хондроитин, МСМ, манган, ѓаволска канџа и алое барбадензис. Глукозамин и хондроитин сулфат се составни компоненти на 'рскавицата, а ѓаволската канџа ја подобрува функцијата на зглобовите. Манганот придонесува за нормално формирање на сврзното ткиво и помага во одржување на здрави коски.

  Начин на употреба: Земете 2 капсули дневно со многу вода.
  Пакување: Кутија со 60 капсули
  Форма: Капсули.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Медикус
 • профил на компанијата

  Медикус

  • Опис на компанијата:МЕДИКУС е компанија која работи во областа на фармацијата. Нашата основна дејност е увоз и дистрибуција на диететски додатоци и други производи од областа на фармацијата.
  • Име на контакт лице:Оливера
  • Адреса:Христо Батанџиев 104-б (Социјалистичка зора
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022031513
  • Факс #:022031513
  • Локација на мапа:Прикажи  022031513

  корисничка поддршка