00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

КОНТАКТНИ ЛЕЌИ ЗА ЕДНА УПОТРЕБА


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:DAILIES AQUA COMFORT PLUS- Меќи контактни леќи, за една употреба. Секој ден, нов пар. Свежи, чисти, хигиенски- одлични за чувствителни очи. Со вграден навлажнувач, што се активира со секое трепнување. Не користите раствор за одржување. Во пакување од 30 и 90 леќи.
 • Категорија:Грижа за здравје
 • Достапност:Има залиха
 • профил на компанијата

  Бета медико традинг

  • Опис на компанијата:Веледрогерија за увоз, дистрибуција, застапување и регистрација на медицински производи и медицински помагала.
  • Име на контакт лице:Елизабета Пановска
  • Адреса:Костурски Херои 13-1/1 (29-ти Ноември)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070/ 231-952
  • Телефон #:02/ 3239-218
  • Факс #:02/ 3217-718
  • Година на регистрација:1995
  • Број на вработени:25
  • Локација на мапа:Прикажи  023239218

  корисничка поддршка