00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Beauty Nectar Крема за лице

Beauty Nectar Крема за лице

Цената е со вклучен ДДВ
1.230 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Ревитализирачка крема за лице за хранење и тонирање на кожата
  50мл
  Од суштинско значење кога вашата кожа изгледа уморна, кога се борите со дамките на лицето или едноставно и недостасува тонус.
  Нејзината сила е во ексклузивниот комплекс базиран на растенијата винова лоза, семки од грозје, и органско црвено грозје кои ги ревитализираат клетките, ја хранат и негуваат кожата на вашето лице.

  Состав: Плод од винова лоза, екстракт од вино, глицерин, карите путер, масло од јојоба, екстракт од лист на винова лоза, витамин Е, линалол, лимонен.

  Начин на употреба: Нанесете наутро и навечер на целосно чисто лице и врат.

 • Категорија:Аптека , Нега на кожа
 • Достапност:Има залиха
 • профил на компанијата

  ПЗУ Аптека Виола

  • Опис на компанијата:"Виола" Аптеки се современа компанија чиј примарен фокус на работа е здравствената заштита на граѓаните, преку постојано следење и имплементација на новитетите за превенција и лекување на човековиот организам. Од своето основање во 1992 год., компанијата бележи континуиран развој. Визијата да понудиме комплетна услуга на граѓаните, ја реализиравме со фунцкионирањето на двете компании: "Виола" Аптеки и Веледрогерија Виола Трејд. Во Виола секогаш ќе наидете на професионализам и квалитетна услуга од страна на нашиот тим на фармацевти и доктори.
  • Име на контакт лице:Bojan
  • Адреса:Востаничка 59
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02) 2736 462
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  5.0 од 5.0 (2 оцени вкупно)
  022736462

  корисничка поддршка