00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Трендлине

Трендлине

Основната дејност на фирмата ТРЕНДЛИНЕ ДООЕЛ – Скопје е фокусирана на проектирање, изведба и опремување на базени, хидромасажни кади (JACUZZI), фински сауни, инфра-црвени сауни, парни бањи како и опрема за спа центри. Патот до нашите клиенти го трасираме преку работа и вградување на висококвалитетни матерјали ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
10%заштеда
Цена со ДДВ:273.920 ден. 246.528 ден.

Базен 8x4x1,5m

5%заштеда
Цена со ДДВ:70.000 ден. 66.500 ден.

Релакс топли лежалки

5%заштеда
Цена со ДДВ:100.000 ден. 95.000 ден.

Финска сауна 2,0m x 1,5m x 2,05m

Цена со ДДВ:160 ден.

хемикалии и средства за базени

Цена со ДДВ:92.250 ден.

Базенски роботи

Цена со ДДВ:7.400 ден.

Базенски акцесоари - подочистачки

Цена со ДДВ:275.000 ден.

Парна бања - хамам 2м х 1,5м х 2,4м

Цена со ДДВ:Побарај цена

Базен

Цена со ДДВ:Побарај цена

Базени

Цена со ДДВ:Побарај цена

Спа центри

Цена со ДДВ:Побарај цена

Парни Бањи


следна
Страна 1 од 2, вкупно 29 производи


070/287-777

корисничка поддршка