00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Базен со интегрирано џакузи


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Прекрасен домашен базен.
  Базен тип скимери со интегрирано џакузи, иноксен "кобра" водопад, завршен со стаклен мозаик и летна прекривка.

  Добрата техничка опременост на базенот е неопходна за негово правилно функционирање. ТРЕНДЛИНЕ нуди продажба и монтажа на филтри, пумпи и компресори како за мали приватни базени и jacuzzi, така и за големи комерцијални базени. Опремата е од реномирани европски производители Astral – Шпанија, Аcqua Source -Грција, GEMAS Турција, и EMAUX со обезбедена три годишна гаранција, сервис и резервни делови.
 • Категорија:Базени
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Трендлине
 • профил на компанијата

  Трендлине

  • Опис на компанијата:Основната дејност на фирмата ТРЕНДЛИНЕ ДООЕЛ – Скопје е фокусирана на проектирање, изведба и опремување на базени, хидромасажни кади (JACUZZI), фински сауни, инфра-црвени сауни, парни бањи како и опрема за спа центри. Патот до нашите клиенти го трасираме преку работа и вградување на висококвалитетни матерјали и опрема од европски и светски производители, преку нашето искуство, конкурентните цени, гаранцијата на нашите производи и максималната коректност кон желбите и барањата на клиентите. На нашите клиенти им помагаме со совети во врска со саканиот облик и димензии на сауната, базенот, хидромасажната када, парната бања како и совети околу нивното правилно користење и одржување. Нашите финални производи изработени за нашите клиенти се карактеризираат со нивната естетика, уникатност, функционалност и ценовна ефективност. Нашето работење го овозможиле задоволните клиенти и купувачи преку своите препораки за нашата коректна и брза работа како и коректните цени на опремата за сауни и базени. Додајте и дополнителна вредност на Вашиот дом, градина хотел, спа центар. Со почит, ТРЕНДЛИНЕ
  • Име на контакт лице:www.trendline.com.mk
  • Адреса:Петар Ацев 22-2/4
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:070/542548
  • Факс #:02/ 2466-743
  • Година на регистрација:2006
  • Локација на мапа:Прикажи  070542548

  корисничка поддршка