00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Финска сауна за домашна релаксација (130cmx130cm)


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Понудата вклучува: 1. Изведба и монтажа на сауната 2. Печка за сауна Harvia Vega 3,5kW 3. Комплет вулкански камења 20kg. 4. Клупи на две нивоа од бел бор. 5. Наслони за клупи, абажур за светло, штитник за печка - бел бор. 6. Лампреија за сауна финска смрека. 7. Дрвена врата за сауна со стакло по средината 8. Термоизолација + алу фолија 9. Сауна сет - ведро, црпалка, аромат, термо-хидро метар, песочен саат 10. Гарнтен рок од 36 месеци.
 • Категорија:Сауни
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Трендлине
 • Гаранција:3 години
 • профил на компанијата

  Трендлине

  • Опис на компанијата:TrendLine е компанија која врши проектирање и изведба на: • Фински сауни • Базени и базенска опрема • Инфрацрвени сауни • Џакузи • Парни бањи и хамами • Хидромасажни кади • Топли релакс лежалки • Опрема за спа центри Основната дејност на фирмата е фокусирана на проектирање, изведба и опремување на базени, хидромасажни кади (JACUZZI), фински сауни, инфра-црвени сауни, парни бањи како и опрема од европски и светски производители, преку нашето искуство, конкурентните цени, гаранцијата на нашите производи и максималната коректност кон желбите и барањата на клиентите. На нашите клиенти им помагаме со совети во врска со саканиот облик и димензии на сауната, базенот, хидромасажната када, парната бања, како и совети околу нивното правилно користење и одржување. Нашите финални производи изработени за нашите клиенти се карактеризираат со нивната естетика, уникатност, фунцкионалност и ценовна ефективност. Нашето работење го овозможиле задоволните клиенти и купувачи преку своите препораки за нашата коректна и брза работа како и коректните цени на опремата за сауни и базени. Додајте му дополнителна вредност на Вашиот дом, градина, хотел, спа центар!
  • Име на контакт лице:www.trendline.com.mk
  • Адреса:бул.Кузман Јосифовски Питу 28 А
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 542548
  • Телефон #:02 2466743
  • Година на регистрација:2006
  • Локација на мапа:Прикажи  022466743

  корисничка поддршка