00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Велосипед Rider XT 26” 8064

Велосипед Rider XT 26” 8064

Цената е со вклучен ДДВ
9.990 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:18 Брзини
  Висококвалитетни менувачи кај предните и задните тркала
  Преден систем за кочење
  Двослоен раб
  V-кочници
  Висококвалитетно седиште
  Професионална фарба и внатрешни налепници
  Боја: Црно-црвена
 • Категорија:Велосипеди
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:RG Group
 • профил на компанијата

  RG Group

  • Опис на компанијата:Electronics, Household Appliances, Gas Products (ovens, burners,etc), Industrial Products(toasters,grills), Heating & Cooling, Bicycles,etc
  • Име на контакт лице:RG GROUP - Tetovo
  • Адреса:Ohridska 15
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:+38971396669
  • Телефон #:+38971396669
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:30
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:9.990 ден.

  Велосипед Rider XT 26” 8064

  Цена со ДДВ:7.800 ден.

  Велосипед Rider Fashion 26” 8061

  Цена со ДДВ:7.800 ден.

  Велосипед Rider Fashion 26” 8061

  Цена со ДДВ:8.190 ден.

  Велосипед Rider Baturo 26” 8062

  Цена со ДДВ:8.190 ден.

  Велосипед Rider Baturo 26” 8062

  Цена со ДДВ:8.190 ден.

  Велосипед Rider Baturo 26” 8062
  071396669

  корисничка поддршка