00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Prevoz so kombe na roba i selidbi so Licenca


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ПРЕВОЗ на роба и селидби со комби возила со лиценца со товарен простор од 12 метри кубни и носивост од 2т, Димензии(330x180x180)cm. Брзо и евтино пренесете ја Вашата роба низ Скопје и Македонија со наши или Ваши работници.
  ВАЖНО!!! Секојаш барајте ЛИЦЕНЦА за внатрешен јавен превоз на стока од Вашиот превозник. За повеќе информации посетете не на www.MKprevoz.com
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Бо-Ди Трејд
 • профил на компанијата

  Бо-Ди Трејд

  • Опис на компанијата:Локален превоз на роба низ Скопје Меѓуградски превоз низ Македонија до 1,5 тон
  • Име на контакт лице:Цветко
  • Адреса:/
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:070540855
  • Локација на мапа:Прикажи  070540855

  корисничка поддршка