00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Бо-Ди Трејд

  • Опис на компанијата:Локален превоз на роба низ Скопје Меѓуградски превоз низ Македонија до 1,5 тон
  • Име на контакт лице:Цветко
  • Адреса:/
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:070540855
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи1
Член од13 Јан, 2013
Последна промена02:02:15 , 16 Јан, 2013
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка