00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Чамец 68306

Чамец 68306

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Чамец 68306
 • Категорија:Чамци и бродови
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Атлантик комерц

  • Опис на компанијата:Атлантик комерц е основана во 1990 година од Божидар и Филимена Матиќ. Главна дејност на компанијата е трговија и продажба на најдбрите производи од групите : Играчки Очила Украси - Саати - Рачни часовници Бижутерија Друго - Чадори - Контролор за банкноти Гарантирано најдобар избор и цени за горенаведените производи. Ако сакате успешен бизнис, единствената работа што треба да ја направите е да не посетите. Имаме повеќе од 450 редовни клиенти од Македонија и регионот за кои се грижат 19 редовно вработени, во нашите простории кои што се состојат од : Изложбен салон – 600 м2 Магацини – 1500 м2 Продавница – 250 м2 Нашата компанија е прва и најдобра во оваа дејност во Македонија. Благодарение на изборот и квалитетот на производите Атлантик комерц е водечка компанија. Производите директно ги увезуваме од производителите кои се во Кина, Тајланд, Тајван, Индија, Бразил, Индонезија, Италија, Чешка, Грција, Србија и Црна Гора и Германија.
  • Име на контакт лице:Филимена
  • Адреса:Никола Мартиновски 79
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 234743
  • Телефон #:02 3119772
  • Година на регистрација:1990
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  5.0 од 5.0 (4 оцени вкупно)

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:600 ден. 540 ден.

  Чамец

  Цена со ДДВ:2.500 ден.

  Гумен чамец
  023119772

  корисничка поддршка