00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Атлантик комерц

 • Опис на компанијата:Атлантик комерц е основана во 1990 година од Божидар и Филимена Матиќ. Главна дејност на компанијата е трговија и продажба на најдбрите производи од групите : Играчки Очила Украси - Саати - Рачни часовници Бижутерија Друго - Чадори - Контролор за банкноти Гарантирано најдобар избор и цени за горенаведените производи. Ако сакате успешен бизнис, единствената работа што треба да ја направите е да не посетите. Имаме повеќе од 450 редовни клиенти од Македонија и регионот за кои се грижат 19 редовно вработени, во нашите простории кои што се состојат од : Изложбен салон – 600 м2 Магацини – 1500 м2 Продавница – 250 м2 Нашата компанија е прва и најдобра во оваа дејност во Македонија. Благодарение на изборот и квалитетот на производите Атлантик комерц е водечка компанија. Производите директно ги увезуваме од производителите кои се во Кина, Тајланд, Тајван, Индија, Бразил, Индонезија, Италија, Чешка, Грција, Србија и Црна Гора и Германија.
 • Име на контакт лице:Филимена
 • Адреса:Никола Мартиновски 79
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:070 234743
 • Телефон #:02 3119772
 • Година на регистрација:1990
 • Број на вработени:20
 • Локација на мапа:Прикажи
следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
Вкупна оцена:
5.0 од 5.0 (4 оцени вкупно)

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот84.38%
Ја следат4
Број на производи298
Член од03 Авг, 2011
Последна промена00:15:02 , 16 Авг, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка