00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Homex - Соларна светилка со сензор 40 лед

30%заштеда

Homex - Соларна светилка со сензор 40 лед

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

999.0 ден. 699 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 99 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Јачина: 5.5W/6V
  Боја на светлина: бела
  Батерија: 3.7V 1200mAh
  Лед сијалички: 40
  Водоотпорна на дожд

  Димензии: 20 х 5 х 12.5 cm
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:OutletON
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  OutletON

  • Опис на компанијата:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Име на контакт лице:Емилија
  • Адреса:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 22 77 44
  • Телефон #:075 22 77 44
  • Факс #:///
  • Година на регистрација:2014
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи
  25%заштеда
  Цена со ДДВ:800 ден. 599 ден.

  Homex - Соларна светилка со сензор ...

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:500 ден. 399 ден.

  Homex - Прилагодлива LED светилка

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:500 ден. 399 ден.

  Homex - LED светилка со држач
  070/287-777

  корисничка поддршка