00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Homex - Прилагодлива LED светилка


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Ултра модерна и прилагодлива LED светилка која можете да ја користите во секоја соба во Вашиот дом, или едноставно да ја понесете со себе. Прилагодувањето на јачината на светење со допир е практично, но и забавно.

  Кратки карактеристики:

  - Јачина: 3 W
  - Материјал: пластика
  - Тouch контрола
  - Прилагодлива: лесно прилагодлив агол и позиција на светење
  - Прилагодлива јачина: 3 нивоа на јачина на светлина
  - Вградена батерија (1200mAh): се полни со соодветен USB кабел (вклучен во пакетот)
  - Ниска потрошувачка на електрична енергија
  - Светлина безбедна за Вашите очи: мека и топла светлина, без трепкање, која не им штети на Вашите очи
  - Должина на кабел: 1 m

  Димензии на горен дел: 26 х 11 cm
  Димензии на основа: 12.5 х 11 cm

  Пакетот содржи:
  - Прилагодлива LED светилка
  - USB кабел
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:OutletON
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  OutletON

  • Опис на компанијата:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Име на контакт лице:Емилија
  • Адреса:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 22 77 44
  • Телефон #:075 22 77 44
  • Факс #:///
  • Година на регистрација:2014
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи
  20%заштеда
  Цена со ДДВ:500 ден. 399 ден.

  Homex - LED светилка со држач

  40%заштеда
  Цена со ДДВ:250 ден. 149 ден.

  Homex - LED светилка-прекинувач
  070/287-777

  корисничка поддршка