00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Nosija

Nosija

Цената е со вклучен ДДВ
1.600 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Makedonski nosii izraboteni od srma. Filigran raboten na plish, drvena ramka I antirefleksno staklo. Dimenzija 22x28x2cm
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Македонија
 • Гаранција:Доживотна
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Срма дизајн студио

  • Опис на компанијата:Студио за изработка на сувенири - филигран од срма во 2-д и 3-д техника.
  • Име на контакт лице:Илија Илиев
  • Адреса:Никола Тесла 2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:077675561
  • Телефон #:077675560
  • Број на вработени:5
  • Локација на мапа:Прикажи  077675560

  корисничка поддршка