00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Гулаби

10%заштеда

Гулаби

Цената е со вклучен ДДВ
3.900 ден. 3.510 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Рачно изработен сувенир, изработен во традиционална техника на филигран. Позлата со златни ливчиња, на кадифена подлога, во дрвена касетна рамка со стакло. Димезии: 26X38cm. Бесплатна испорака до вашата адреса на територија на Македонија.
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Сигнум
 • Земја на потекло:Македонија
 • Гаранција:Доживотна
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Сигнум

  • Опис на компанијата:Изработка на уникатни сувенири со позлата. Урамување на уметнички слики, графики, акварели и цртежи.
  • Име на контакт лице:Виктор
  • Адреса:Тоде Думба бр.31
  • Поштенски број:1300
  • Град:Куманово , Македонија
  • Мобилен #:00 389 75 202 832
  • Телефон #:00 389 75 202 832
  10%заштеда
  Цена со ДДВ:2.900 ден. 2.610 ден.

  Пафта

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:4.100 ден. 3.690 ден.

  Пеперутка со кристали

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:2.800 ден. 2.520 ден.

  Паун

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:2.600 ден. 2.340 ден.

  Крст

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:5.200 ден. 4.680 ден.

  Златна маска

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:3.900 ден. 3.510 ден.

  Пафта
  075202832

  корисничка поддршка