00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Промотивни материјали


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:НАПРАВЕТЕ НАРАЧКА ПРЕКУ МАРКЕТ КОНЕКТ И ЌЕ ВИ ДАДЕМЕ 15% ПОПУСТ!!! Визуелен идентитет на компании, кампањи, проекти и различни настани, изработка на лого, дизајн на постери, брошури, каталози, промотивен материјал, списанија, книги. Печатење на изработените материјали. Изработка на аудио и видео материјал за рекламни кампањи, медиа план и закуп на медиумски простор.
 • профил на компанијата

  Бригада дизајн

  • Опис на компанијата:Графичкиот дизајн е основна дејност на Бригада Дизајн дооел од Скопје. Со десет годишно искуство во креативната индустрија, изготвување на визуелен идентитет на компании, кампањи, проекти и различни настани, дизајнирање и продукција на бројни печатени материјали, од бизнис картички, папки, флаери, книги, билтени, до весници, списанија, брошури, прирачници, каталози, календари, постери и други разни видови на печатени материјали за различни намени. Печатените материјали се произведени со висок степен на квалитет, кој ги задоволува и најсофистицираните желби и потреби на нашите ценети клиенти. Во областа на адвертајзингот, во можност сме да одговориме на барањате од идеја до краен производ, преку продукција на печатен, аудио и видео материјал, изготвување на медиа план до откуп на медуимски простор. Веруваме дека комерцијалното и естетски префинетото секогаш одат заедно, и за да се создаде нешто „скоро совршено“, потребно е повеќе труд, екстра работни часови, и секогаш да се дава најдоброто од себе. За таа цел, Бригада Дизајн има позитивни, искусни, креативни графички дизајнери вработени со полно работно време, како и цела мрежа на надворешни соработници од креативната индустрија, си со цел потполно и посветено да се задоволат потребите и барањата на нашите соработници и клиенти.
  • Име на контакт лице:Слаѓана
  • Адреса:Христо Смирненски 11
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023217712
  • Локација на мапа:Прикажи  023217712

  корисничка поддршка