00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Бригада дизајн

  • Опис на компанијата:Графичкиот дизајн е основна дејност на Бригада Дизајн дооел од Скопје. Со десет годишно искуство во креативната индустрија, изготвување на визуелен идентитет на компании, кампањи, проекти и различни настани, дизајнирање и продукција на бројни печатени материјали, од бизнис картички, папки, флаери, книги, билтени, до весници, списанија, брошури, прирачници, каталози, календари, постери и други разни видови на печатени материјали за различни намени. Печатените материјали се произведени со висок степен на квалитет, кој ги задоволува и најсофистицираните желби и потреби на нашите ценети клиенти. Во областа на адвертајзингот, во можност сме да одговориме на барањате од идеја до краен производ, преку продукција на печатен, аудио и видео материјал, изготвување на медиа план до откуп на медуимски простор. Веруваме дека комерцијалното и естетски префинетото секогаш одат заедно, и за да се создаде нешто „скоро совршено“, потребно е повеќе труд, екстра работни часови, и секогаш да се дава најдоброто од себе. За таа цел, Бригада Дизајн има позитивни, искусни, креативни графички дизајнери вработени со полно работно време, како и цела мрежа на надворешни соработници од креативната индустрија, си со цел потполно и посветено да се задоволат потребите и барањата на нашите соработници и клиенти.
  • Име на контакт лице:Слаѓана
  • Адреса:Христо Смирненски 11
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023217712
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи1
Член од25 Ное, 2015
Последна промена11:37:16 , 28 Ное, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка