00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ЗАВОДЛИВА ПОКАНА

ЗАВОДЛИВА ПОКАНА

Цената е со вклучен ДДВ
1.480 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Содржина на прикажаниот производ: 9 рози, црвена трака
  Достапен во повќе големини
  Се испорачува во специјално дизајнирано City Flowers пакување
  Вклучена е бесплатна картичка за порака, прихрана за цвеќето и упатство за грижа
  Можност за избор на дополнителни производи (вино, чоколади, мече...)
  Бесплатна испорака во Скопје
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:City Flowers
 • профил на компанијата

  City Flowers

  • Опис на компанијата:City Flowers е компанија која на своите купувачи им нуди можност за онлајн нарачка на различни видови на свежо цвеќе, букети и саксиско цвеќе и нивна испорака директно до вашата врата. Нашата цел е да донесеме насмевка на вашето лице и свежо цвеќе до вашата врата. Веруваме дека треба да биде екстра лесно за секого да нарача, подари и да ужива во прекрасно свежо цвеќе во својот дом, на работа или каде и да посака.
  • Име на контакт лице:Ивана Николов
  • Адреса:Орце Николов бр. 110
  • Поштенски број:1000 Скопје
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 70 27 27 28
  • Телефон #:00 389 70 27 27 28
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:2.430 ден.

  БУКЕТ ЦВЕЌЕ ВИНОЖИТО ОД РОЗИ

  Цена со ДДВ:3.550 ден.

  БУКЕТ ЦВЕЌЕ ЦРВЕНИ РОЗИ

  Цена со ДДВ:1.590 ден.

  ЉУБОВНА ПРЕГРАТКА

  Цена со ДДВ:1.800 ден.

  РАЗИГРАН ФУСТАН

  Цена со ДДВ:2.100 ден.

  ЦРВЕНИ ВЕЧНИ РОЗИ

  Цена со ДДВ:2.970 ден.

  КУТИЈА СО ЦВЕЌЕ СРЦЕ ОД РОЗИ
  070272728

  корисничка поддршка