00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за City Flowers

City Flowers

City Flowers е компанија која на своите купувачи им нуди можност за онлајн нарачка на различни видови на свежо цвеќе, букети и саксиско цвеќе и нивна испорака директно до вашата врата. Нашата цел е да донесеме насмевка на вашето лице и свежо цвеќе до вашата врата. Веруваме дека треба да биде екстра лесно ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:3.550 ден.

БУКЕТ ЦВЕЌЕ ЦРВЕНИ РОЗИ

Цена со ДДВ:2.970 ден.

КУТИЈА СО ЦВЕЌЕ СРЦЕ ОД РОЗИ

Цена со ДДВ:2.430 ден.

БУКЕТ ЦВЕЌЕ ВИНОЖИТО ОД РОЗИ

Цена со ДДВ:2.100 ден.

ЦРВЕНИ ВЕЧНИ РОЗИ

Цена со ДДВ:1.800 ден.

РАЗИГРАН ФУСТАН

Цена со ДДВ:1.590 ден.

ЉУБОВНА ПРЕГРАТКА

Цена со ДДВ:1.480 ден.

ЗАВОДЛИВА ПОКАНА

Цена со ДДВ:1.250 ден.

ДОБРО УТРО ЉУБОВ

Цена со ДДВ:640 ден.

ПРАЗНИЧНА ДЕКОРАЦИЈА СО СУКУЛЕНТ

Цена со ДДВ:690 ден.

БОЖИЌНА ЅВЕЗДА

Цена со ДДВ:2.450 ден.

КУТИЈА СО ВИНО, ЦВЕЌЕ И ЧОКОЛАДИ PR ...

Цена со ДДВ:2.160 ден.

НОВОГОДИШНА КУТИЈА LUX

Цена со ДДВ:1.850 ден.

НОВОГОДИШНА ИКЕБАНА

Цена со ДДВ:730 ден.

НОВОГОДИШЕН КАКТУС

Цена со ДДВ:1.540 ден.

НОВОГОДИШНА КУТИЈА СО POINSETTIA

Цена со ДДВ:1.550 ден.

НОВОГОДИШНА КУТИЈА СО ЧОКОЛАДИ


следна
Страна 1 од 2, вкупно 31 производи


070/287-777

корисничка поддршка