00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

НОВОГОДИШНА КУТИЈА LUX

НОВОГОДИШНА КУТИЈА LUX

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

2160 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Содржина на прикажаниот производ : Дрвена кутија, Црвено вино T'ga za Jug TIKVES (750 мл.), Бело вино Alexandria TIKVES (750 мл.), Merci чоколади (250 гр.), природно растение (35 см) во украсна пластична саксија, сијалички со батерии и новогодишни додатоци
  Достапно во две варијанти: Пакет 1 (Alexandria Cuvee бело и црвено вино) и Пакет 2 (T'га за југ црвено и Alexandria classic бело вино)
  Се испорачува во соодветно пакување
  Вклучена е бесплатна картичка за порака
  Можност за избор на дополнителни производи
  Бесплатна испорака во Скопје
 • Продавач:City Flowers
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  City Flowers

  • Опис на компанијата:City Flowers е компанија која на своите купувачи им нуди можност за онлајн нарачка на различни видови на свежо цвеќе, букети и саксиско цвеќе и нивна испорака директно до вашата врата. Нашата цел е да донесеме насмевка на вашето лице и свежо цвеќе до вашата врата. Веруваме дека треба да биде екстра лесно за секого да нарача, подари и да ужива во прекрасно свежо цвеќе во својот дом, на работа или каде и да посака.
  • Име на контакт лице:Ивана Николов
  • Адреса:Орце Николов бр. 110
  • Поштенски број:1000 Скопје
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 70 27 27 28
  • Телефон #:00 389 70 27 27 28
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:2.400 ден.

  КОРПА НОВОГОДИШНИ ЧЕСТИТКИ

  Цена со ДДВ:1.540 ден.

  НОВОГОДИШНА КУТИЈА СО POINSETTIA

  Цена со ДДВ:2.450 ден.

  КУТИЈА СО ВИНО, ЦВЕЌЕ И ЧОКОЛАДИ PR ...

  Цена со ДДВ:1.550 ден.

  НОВОГОДИШНА КУТИЈА СО ЧОКОЛАДИ
  070/287-777

  корисничка поддршка