00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Кутија со цвеќе - Срце од рози

Кутија со цвеќе - Срце од рози

Цената е со вклучен ДДВ
2.970 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:
  Содржина на прикажаниот производ: 19 црвени рози во кутија во фомра на срце
  Вклучена е бесплатна картичка за порака
  Можност за избор на дополнителни производи (вино, чоколади, мече...)
  Бесплатна испорака во Скопје

  Розата е кралица на цвеќињата кога зборуваме за страсна и вечна љубов и искрена посветеност. Црвените рози се класичен избор, полн со шарм, елеганција и различност, јасно комуницирајќи ги чувствата на давателот.
  Одличен подарок за Вашата сакана личност за одреден ден или пак изненадување без одреден повод.

  УПАТСТВО ЗА НЕГА
  1. Внимателно додавајте вода во сунѓерот од аранжманот на секои два до три дена.
  2. Одстранувајте ги цветовите и листовите кои овенале.
  3. Наглите промени на температурата може да придонесат кон побрзо овенување на цвеќињата.
  4. Поставете ги цвеќињата подалеку од директна сончева светлина и други извори на топлина.
  5. И секако, не заборавајте да ужувате во друштвото на вашето цвеќе :)
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:City Flowers
 • профил на компанијата

  City Flowers

  • Опис на компанијата:City Flowers е компанија која на своите купувачи им нуди можност за онлајн нарачка на различни видови на свежо цвеќе, букети и саксиско цвеќе и нивна испорака директно до вашата врата. Нашата цел е да донесеме насмевка на вашето лице и свежо цвеќе до вашата врата. Веруваме дека треба да биде екстра лесно за секого да нарача, подари и да ужива во прекрасно свежо цвеќе во својот дом, на работа или каде и да посака.
  • Име на контакт лице:Ивана Николов
  • Адреса:Орце Николов бр. 110
  • Поштенски број:1000 Скопје
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 70 27 27 28
  • Телефон #:00 389 70 27 27 28
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.150 ден.

  Кралица

  Цена со ДДВ:1.600 ден.

  Пролетна убавина
  070272728

  корисничка поддршка