00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Визит карти

Визит карти

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Печатење на визит карти на различни материјали и пластифицирање (мат или сјај). Кс графика се занимава со дизајн, припрема за печат печатење, доработка на графички материјали и фотографија и сите видови на печатарски услуги.
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:К&С графика
 • профил на компанијата

  К&С графика

  • Опис на компанијата:КС ГРАФИКА се занимава со дизајнирање, изработка и доработка на производи од графичката индустрија. Печатиме рекламен материјал, флаери, визит карти, брендирање на возила и нудиме и услуги од графичката индустрија.
  • Име на контакт лице:Тренковски
  • Адреса:Сава Михајлов 65
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/2533532
  • Локација на мапа:Прикажи  022533532

  корисничка поддршка