00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

К&С графика

  • Опис на компанијата:КС ГРАФИКА се занимава со дизајнирање, изработка и доработка на производи од графичката индустрија. Печатиме рекламен материјал, флаери, визит карти, брендирање на возила и нудиме и услуги од графичката индустрија.
  • Име на контакт лице:Тренковски
  • Адреса:Сава Михајлов 65
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/2533532
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи9
Член од10 Фев, 2014
Последна промена14:16:56 , 27 Ное, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка