00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Печатење слики на платно и ѕид


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:• Canvas Wallart - 900 денари + 18% ДДВ - 20% попуст.
  • Wall Tattoo - 600 денари + 18% ДДВ - 20% попуст.
  • Високо квалитетен печат на платно со изработка на рамки
  • Цените се однесуваат на метар квадратен.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Пан
 • профил на компанијата

  Пан

  • Опис на компанијата:ПАН е компанија со широка палета на услуги и производи, од печатење, сервис, продажба, дизајн и продукција. Со нашето долгогодишно искуство можете да бидете сигурни дека работата ќе ја завршиме брзо и ефикасно!
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:Предраг Јанчевски 21
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:075 432011
  • Телефон #:044 352222
  • Локација на мапа:Прикажи
  20%заштеда
  Цена со ДДВ:1.062 ден. 850 ден.

  Слика на платно
  044352222

  корисничка поддршка