00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Пан

  • Опис на компанијата:ПАН е компанија со широка палета на услуги и производи, од печатење, сервис, продажба, дизајн и продукција. Со нашето долгогодишно искуство можете да бидете сигурни дека работата ќе ја завршиме брзо и ефикасно!
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:Предраг Јанчевски 21
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:075 432011
  • Телефон #:044 352222
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи37
Член од02 Апр, 2015
Последна промена11:53:45 , 23 Ное, 2016
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка