00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Штанцани кутии за чаши


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Штанцани кутии за јогурт, павлака, кисело млеко и слични производи
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Миском
 • Минимална количина за нарачка:1000
 • профил на компанијата

  Миском

  • Опис на компанијата:Миском е најуспешна компанија во Македонија во дејноста во производство на хартија и амбалажа. Имаме сопствена линија за производство на картон (двослоен, трослоен, четирислоен и петслоен), како и комплетна опрема за преработка, печатење, штанцање, лепење, каширање на секаков тип на картонски кутии.
  • Име на контакт лице:Миском
  • Адреса:Струга, Индустриска зона б.б.
  • Поштенски број:6330
  • Град:Струга , Македонија
  • Мобилен #:+389 78 352 170; +389 78 352 270; +389 78 354 140
  • Телефон #:+389 46 700 941
  • Година на регистрација:1992
  • Локација на мапа:Прикажи  046700941

  корисничка поддршка