00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Миском

  • Опис на компанијата:Миском е најуспешна компанија во Македонија во дејноста во производство на хартија и амбалажа. Имаме сопствена линија за производство на картон (двослоен, трослоен, четирислоен и петслоен), како и комплетна опрема за преработка, печатење, штанцање, лепење, каширање на секаков тип на картонски кутии.
  • Име на контакт лице:Миском
  • Адреса:Струга, Индустриска зона б.б.
  • Поштенски број:6330
  • Град:Струга , Македонија
  • Мобилен #:+389 78 352 170; +389 78 352 270; +389 78 354 140
  • Телефон #:+389 46 700 941
  • Година на регистрација:1992
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи38
Член од19 Јул, 2012
Последна промена10:36:14 , 24 Фев, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка