00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Садови за кетеринг Duni Amuse-bouche ®


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:• Совршен кетеринг концепт; • Супериорна транспарентност • Матерјал: PS: max +100°C; PET max +70°C
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Интер Касто
 • Земја на потекло:Шведска
 • профил на компанијата

  Интер Касто

  • Опис на компанијата:Друштвото за производство, промет и услуги Интер Касто дооел експорт - импорт е основано на 04/04/1994 год со деловно седиште на ул. Митр.Теодосиј Гологанов 28-Скопје. Во 1996 год. станува деловен партнер на Шведската групација ДУНИ и оттогаш го етаблира овој бренд позиционирајќи се на македонскиот пазар во доменот на визијата и мотото меѓу потрошувачите да биде препознатлив во услови на високи стандарди за квалитет, иновативен дизајн и креативни концепти кои го облагородуваат стилот на живеење. Дуни е водечка глобална компанија - провајдер на атрактивни и практични услуги и производи за поставување на маса и амбалажа за пакување и сервирање на храна за секаков вид на формални или секојдневни пригоди каде се конзумираат храна и пијалоци. Производите на Дуни се продаваат во повеќе од 40 земји, а доминантна позиција има во Централна и Западна Европа.
  • Име на контакт лице:Inter Kasto
  • Адреса:М.Т.Гологанов 28
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023121278; 022462150
  • Локација на мапа:Прикажи  023121278022462150

  корисничка поддршка