00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Виљушкар


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Реф.бр. 17.
  Модел H 25 T - LPG.
  Серија 351-03 2001 год.
  Столб: Триплекс 4265mm/2072mm.
  Носивост: 2500 кг.
  9800 € (+ддв).
  Месечен наем: 690 € (+ддв).
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Дени интернационал

  • Име на контакт лице:Deni internacional
  • Адреса:ул.34, бр.22, нас.Илинден
  • Поштенски број:1040
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022550960
  • Факс #:02 2581710
  • Година на регистрација:1991
  • Број на вработени:270
  • Локација на мапа:Прикажи  022550960

  корисничка поддршка