00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Виљушкар


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Реф. бр. 8.
  Модел R 14/113 1999 год.
  Столб: Триплекс 7255mm/3376mm.
  Носивост: 1400 кг.
  6450 €(+ддв).
  Месечен наем: 450 €(+ддв).
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Дени интернационал

  • Име на контакт лице:Deni internacional
  • Адреса:ул.34, бр.22, нас.Илинден
  • Поштенски број:1040
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022550960
  • Факс #:02 2581710
  • Година на регистрација:1991
  • Број на вработени:270
  • Локација на мапа:Прикажи  022550960

  корисничка поддршка