00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Униформа А1

Униформа А1

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Можност за обработка на лого, со штампање или везење. Големина: 44 - 66. Достапни во повеќе бои.

  #подготвенизашколо
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Мерино
 • профил на компанијата

  Мерино

  • Опис на компанијата:Мерино Текстил се занимава со производство на ХТЗ опрема, односно работни униформи за сите дејности, почнувајќи од градежната индустрија, бензизски пумпи, униформи за чувари како и производство на разни модели врз основа на побарувачката на купувачите со комбинација на разни нијанси. Поседуваме и специјализирана линија за производство на училишни униформи.
  • Име на контакт лице:Шабан
  • Адреса:с.Камењане
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:070598108
  • Локација на мапа:Прикажи  070598108

  корисничка поддршка